| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
DF 245 သည် DF ကုမ္ပဏီမှထုတ်လုပ်သောသုံးနာရီခွဲပိတ်ထားသောထရပ်ကားတစ်စီးဖွင့်သည်။ ၎င်းတွင် Winch နှင့်လှန်လှောထိုင်ခုံများကဲ့သို့သောအထူးအဆောက်အအုံများတပ်ဆင်ထားသည်။ ၎င်းကိုအဓိကအားဖြင့်လူများနှင့်ကုန်တင်သယ်ဆောင်ရန်အသုံးပြုသည်။ 6x6 drive သည်သစ်တောများ, သဲကန္တာရများ,
အင်ဂျင်တွင် preeating function တစ်ခုရှိပြီးကားသည်ပတ်ဝန်းကျင်အပူချိန်တွင် -41 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်တွင်ချောချောမွေ့မွေ့စတင်နိုင်သည်။ ကုန်တင်သေတ္တာကြမ်းပြင်ကိုသံဆန့်ကျင်ဆေးဆန့်ကျင်ရေးပုံစံများဖြင့်သံဖြင့်ပြုလုပ်ထားသည်။ နှစ်ဖက်စလုံးမှဘေးထွက်ပြားများ၌ခေါက်ထိုင်ခုံများတပ်ဆင်ထားပြီးကုန်တင်သေတ္တာအတွင်း၌တပ်ဆင်ထားသောကွင်းဆက်ကိုတပ်ဆင်ထားပြီးအမြီး box panel ကို 2 ခေါက်လှေကားများဖြင့်ဖွင့်နိုင်သည်။ Tarpaulin Pares များသည်ဖြုတ်တပ်နိုင်ပြီးလေထန်သည့်နှင့်မိုးရာသီရာသီဥတုရှိကုန်တင်သေတ္တာများရှိပြည်သူနှင့်ပစ္စည်းများအားထိထိရောက်ရောက်ကာကွယ်နိုင်သည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | 7680 * 2355 * 2480mm |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 10800 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 5250 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | ညွှန်ပြ, တစ်ခုတည်းအတန်း, လေအေးပေးစက် |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 3 ယောက် |
| တဘီး | 3600 + 1250mm |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / optional b210 33 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲစာအုပ် 5-speed / 6 မြန်နှုန်း / သေးငယ်တဲ့အရာ 6 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 3.5t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | 3.5t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 3.5t |
| တန့်ကား | 210L |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | အရွက်နွေ ဦး 9/12 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 12.5r20 (6 + 1) |
| bodywork configuration ကို | |
| ကုန်တင်သေတ္တာ | ≥4685mm |
| engine | |
| engine | cummins b190 33 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 190 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားသုံး |
| မတရားနေှာ | 5.9L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 140kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 640n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 88km / h |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 30 ° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 18 ° |
| တဘီး | 1900/1895 / 1910mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 310mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| ရပ်နေတဲ့ဆင်ခြေလျှော | 40% |
| အခြား | |
| အခြား | ရေပုံးများ, ရေနံပုံးများ, မီးသတ်ဆေးကြောခြင်း, ယာဉ်ကိရိယာများ, Tarpaulin Poles |















ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။