| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
DF ဂန္ထဝင်စစ်ရေးယာဉ်အနေဖြင့် EQ20707 နိုင်ငံ၏နိုင်ငံကူးလက်မှတ် 0 န်ထမ်းများလေယာဉ်တင်သင်္ဘောသည်၎င်း၏အကြီးမားဆုံးအင်္ဂါရပ်အဖြစ်တည်ငြိမ်သောစွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။
ကိုယ်ထည်သည် DF}} 153 ဂန်တ 0 င်တက္ကစီနှင့်အစိတ်အပိုင်းများအားလုံး၏စစ်ရေးစံနှုန်းများကိုကျင့်သုံးသည်။ စစ်ရေးယာဉ်ကိုယ်ထည်, ကြာရှည်ခံမှုနှင့်ကောင်းမွန်သောလမ်းပေါ်ရှိစွမ်းဆောင်ရည်မှာအခြေခံအကျဆုံးဖြစ်သည်။ အားသာချက်များအမျိုးမျိုးကြောင့်ဤကိုယ်ထည်သည်စိမ်းလန်းသောရေဖျန်းများ, အမှိုက်များ, အမှိုက်ပုံးများ, အမှိုက်ပုံးများ, DF ဂန္ထဝင်စစ်ရေးယာဉ်အနေဖြင့် EQ20707 နိုင်ငံ၏နိုင်ငံကူးလက်မှတ် 0 န်ထမ်းများလေယာဉ်တင်သင်္ဘောသည်၎င်း၏အကြီးမားဆုံးအင်္ဂါရပ်အဖြစ်တည်ငြိမ်သောစွမ်းဆောင်ရည်ရှိသည်။ ကိုယ်ထည်သည် DF}} 153 ဂန်တ 0 င်တက္ကစီနှင့်အစိတ်အပိုင်းများအားလုံး၏စစ်ရေးစံနှုန်းများကိုကျင့်သုံးသည်။ စစ်ရေးယာဉ်ကိုယ်ထည်, ကြာရှည်ခံမှုနှင့်ကောင်းမွန်သောလမ်းပေါ်ရှိစွမ်းဆောင်ရည်မှာအခြေခံအကျဆုံးဖြစ်သည်။ အားသာချက်များအမျိုးမျိုးကြောင့်ဤကိုယ်ထည်သည်စိမ်းလန်းသောရေဖျန်းများ, အမှိုက်များ, အမှိုက်ပုံးများ, အမှိုက်ပုံးများ,
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 4 * 4 |
| ဉီးတည်ချက် | left roudder / ညာဘက်တက် |
| chassis အရွယ်အစား | 7038 * 2480 * 2780mm (ပုံမှန်အရှည် 6438mm) |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 7910kg |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 495 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | လေအေးပေးစက်နှင့်အတူပြားချပ်ချပ်ခေါင်း, တစ်နှစ်ခွဲတန်း |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 3 ယောက် |
| တဘီး | 4200mm (သမားရိုးကျ 3600 မီလီမီတာ) |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / B170 33 / B210 33 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲစာအုပ် 5-speed / 6 မြန်နှုန်း / သေးငယ်တဲ့အရာ 6 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 3.6t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 4.1t |
| တန့်ကား | 210l (အာကာသအတွင်းတိုးမြှင့်နိုင်ပါတယ်) |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | leaf နွေ ဦး ရာသီ 9/11 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 12.5r20 (4 + 1) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | ≥4185mm (ပုံမှန် 4585 မီလီမီတာ) |
| engine | |
| engine | cummins b190 33 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 190 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားသုံး |
| မတရားနေှာ | 5.9L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 140kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 640n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 87km / h |
| ချဉ်းကပ် / ထွက်ခွာထောင့် | 35 ° / 33 °° |
| ရှေ့ / နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 1400 / 1430mm |
| တဘီး | 1920 / 1830mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 315mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| ရပ်နေတဲ့ဆင်ခြေလျှော | 40% |
| Wadinging | 1000mm |
| အတားအဆီးကျော်လွှား | 550mm |
| အချင်းလှည့် | 15m |
| အခြား | |
| အခြား | မီးသတ်ဆေးကြောခြင်း, ယာဉ်ကိရိယာများ |














ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။