| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
CSK162 အကာအကွယ်ပေးထားသောအခွန်ထမ်းမော်တော်ယာဉ်ကိုခြေလျင်တပ်တိုက်ခိုက်ရေးအဖွဲ့တိုက်ခိုက်ရေးယာဉ်အဖြစ်အဓိကအားဖြင့်စစ်မြေပြင်တွင်လျင်မြန်စွာဖြန့်ကျက်သောအလုပ်များကိုလုပ်ဆောင်ရန်အဓိကအားဖြင့်အသုံးပြုသည်။ ၎င်းကိုမတူညီသောမစ်ရှင်များအရပြောင်းလဲနိုင်သည်။ CSK162 ကာကွယ်ထားသောတိုက်ခိုက်မှုသည်မော်တော်ယာဉ်များသည်အလွန်အမင်းကြမ်းတမ်းသောပတ်ဝန်းကျင်တွင်ခရီးသွားနိုင်သည့် {T33]} ကုမ္ပဏီမှလွတ်လပ်စွာလုပ်ဆောင်နိုင်သည့်အဆင့်မြင့်မားသောလမ်းယာဉ်တစ်စင်းကိုလွတ်လပ်စွာလုပ်ဆောင်နိုင်ပြီးစွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားစွာလုပ်ဆောင်နိုင်ခဲ့သည်။ ၎င်းသည် cummins 200 - မြင်းကောင်ရေ 200 - Think STROTHTROTHTRATHTROTHTRED TIP TIP THIRD TIP THEDRORD, TIP DISHRICE Drive နှင့် Drive Offlation System, Tublonic Dep-road system raies, Tublonic Dep System Abs နှင့် Electrulic disc brues များ, ဝန် - ဆောင်သောအကာအကွယ်ခန္ဓာကိုယ်။
{t2]} CSK162 သည်ရွေ့လျားနေသောလမ်းများအပြင်းအထန်လမ်းမကြီးများနှင့်ကိုက်ညီပြီးအဆင့်မြင့်သောမြေပုံများ, အရေးပေါ်စစ်ဘက်လမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းများနှင့်လမ်းဘေးလမ်းမဲ့များအကြောင်းရည်ညွှန်းသည်။ ၎င်းကို IL-76, Y-8 နှင့်အခြားလေယာဉ်များ, ဆင်းသက်သင်္ဘောများနှင့်ရထားလမ်းပြားများ အသုံးပြု. သယ်ယူပို့ဆောင်နိုင်သည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 4 * 4 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | / |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | 4950 × 2375 × 1860mm |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 6300 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 4900 ကီလိုဂရမ် |
| အရည်အသွေးတင်ခြင်း | 1400 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | အစွန်အဖျား, တစ်ခုတည်းအတန်း, တစ်ကိုယ်ရေ Row, Air အေးစက်, |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 6 ယောက် |
| တဘီး | 3300mm |
| ဘောင် | မြင့်မားသောခွန်အားသံမဏိပြားများဖြင့်ပြုလုပ်ထားသောရှေ့နှင့်နောက်ဘက်ကြိုးနှင့်နောက်ဘက်နံရံများနှင့်အတူလှေကားထစ် frame |
| engine | DF cummins isde300 40 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | စက်မှုလက်စွဲစာအုပ် 5 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အချိန်ပြည့်လေးဘီး drive, အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 2.9t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | / |
| နောက်ဘက်ရိုး | ကေှမှာစကား |
| တန့်ကား | 50l + 56l |
| အဝန်း | 24V circuit system, အနှုတ်လက်ခဏာ |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | Double Landbone သည်လွတ်လပ်သောဆိုင်းငံ့ခြင်း, ကွိုင်စမ်း, ကွိုင်ရေပူစမ်း |
| braking နည်းလမ်း | dual-circuit လေထုဖိအားဘရိတ်ဘရိတ်စနစ်, 6s / 6M ABS; လေဖိအား disc ဘရိတ်, နောက်ဘက်ဝင်စွမ်းအင်သိုလှောင်ခန်းဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 305 / 80r18mpt (4 strips) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | / |
| engine | |
| engine | DF cummins isde200 41 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 200 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသား IV |
| မတရားနေှာ | 4.5L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | / |
| output ကိုပါဝါ | 147Kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 570n.m |
| အရှိန် | / rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 120km / h |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 750mm (optional ကို 1200mm) |
| အတားအဆီးရှင်းလင်းရေးအမြင့် | 450mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 400mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 56 ° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 40 ° |
| ရှေ့ overhang | 650 ± 5mm |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 1000 ± 5mm |
| အချင်းလှည့် | 15m |
| တုတ်ကျင်းအကျယ် | 700mm |
| တဘီး | 1913 / 1917mm |
| လောင်စာဆီသုံးစွဲမှု | 19L / 100km |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| ဘေးထွက်ဆင်ခြေလျှောမောင်း | 40% |
| မိုင်အကွာအဝေး | ≥600km |
| အခြား | |
| အခြား | ယာဉ်ကိရိယာများ, မီးသတ်ဆေးကြောခြင်း, ဂျက် |














ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။