| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
လေးဘီး drive ကို RV သည် Classic {T3]} EQ2070 chassis အပေါ်အခြေခံသည်။ ၎င်းကိုမူရင်းအလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်အပေါ် အခြေခံ. RV သို့ကူးပြောင်းသည်။ အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်သုံးမိသားစု၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည့်အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်ရေချိုးခန်းများ, အိမ်သာများနှင့်မီးဖိုများတပ်ဆင်ထားသည်။ လေးဘီး drive ကို RV သည် Classic {T3]} EQ2070 chassis အပေါ်အခြေခံသည်။ ၎င်းကိုမူရင်းအလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်အပေါ် အခြေခံ. RV သို့ကူးပြောင်းသည်။ အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်သုံးမိသားစု၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည့်အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်ရေချိုးခန်းများ, အိမ်သာများနှင့်မီးဖိုများတပ်ဆင်ထားသည်။ လေးဘီး drive ကို RV သည် Classic {T3]} EQ2070 chassis အပေါ်အခြေခံသည်။ ၎င်းကိုမူရင်းအလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်အပေါ် အခြေခံ. RV သို့ကူးပြောင်းသည်။ အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်သုံးမိသားစု၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည့်အိမ်သုံးအလုပ်များအတွက်ရေချိုးခန်းများ, အိမ်သာများနှင့်မီးဖိုများတပ်ဆင်ထားသည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 4 * 4 |
| ဉီးတည်ချက် | left roudder / ညာဘက်တက် |
| chassis အရွယ်အစား | / |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | 6900 * 2500 * 3780mm (RV သို့ကူးပြောင်း) |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 8820 ကီလိုဂရမ် (အပြည့်အဝ RV) |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | လေအေးပေးစက်နှင့်အတူပြားချပ်ချပ်ခေါင်း, တစ်နှစ်ခွဲတန်း |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 3 ယောက် |
| တဘီး | 3600mm |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | Cummins B190 33 / B210 33 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲစာအုပ် 5-speed / 6 မြန်နှုန်း / သေးငယ်တဲ့အရာ 6 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 3.6t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 4.1T |
| တန့်ကား | Spatial တည်နေရာအရတတ်နိုင်သမျှအမြန်ဆုံးလုပ်ပါ |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | leaf Spring8 / 12 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 14.00R20 (4 + 2) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | 4200 * 2400 * 1900 မီလီမီတာ (RV အပိုင်းကိုပြန်လည်ပြုပြင်သည်) |
| engine | |
| engine | cummins b190 33 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 190 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားသုံး |
| မတရားနေှာ | 5.9L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 140kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 640n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 88km / h |
| ချဉ်းကပ် / ထွက်ခွာထောင့် | 35 ° / 32 ° |
| ရှေ့ / နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 1500 / 1800mm |
| တဘီး | 1876 / 1870mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 400mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| မိုင်အကွာအဝေး | 500 ကီလိုမီတာ |
| အခြား | |
| အခြား | မော်တော်ယာဉ်တပ်ဆင်ထားသောရေစမ်းရေတိုင်ကီ 1000L, မော်တော်ယာဉ်တပ်ဆင်ထားသောလောင်စာသိုလှောင်မှု Tank 1000L, 2 ကုတင်, 2000w Dies Sunybenter, Midea Mount Diester Reader, Midea Medered Tank, 3 မီတာအကွာအဝေးတွင် 3 မီတာ, တက္ကစီကိုယ်ထည်လိပ်လှံတံ, 200kg ကိုတက္ကစီထိပ်တွင်သိမ်းဆည်းထားနိုင်သည်, 300 ကီလိုဂရမ်, Leadage Protection circuits, Leading Protection circuits, Lead Drive, Prink Two-Refining Video Cameras, Salk, Salk, Salk, Salk, Salk Skin ။ |









ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။