| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
တရုတ်မော်တော်ကားကုမ္ပဏီသည်အစပိုင်းတွင်အစပိုင်းတွင်အဝေးပြေးလမ်းမကြီးဖြစ်သော EQ140 (25 လီ) ဟုခေါ်သောအဝေးပြေးလမ်းမကြီးယာဉ်မောင်းကိုတီထွင်ခဲ့ပြီးစစ်မြေပြင်ပေါ်ရှိအောင်မြင်မှုများစွာရရှိခဲ့ပြီးသူရဲကောင်းမော်တော်ယာဉ်ဟုခေါ်ဝေါ်ခဲ့သည်။
EQ2082E6D ကို EQ240 (သို့) 25 လီ) ဟုလည်းခေါ်သည်။ ၎င်းကိုတစ်ချိန်က 'သူရဲကောင်းကား' ဟုခေါ်တွင်ခဲ့သည်။ ၎င်း၏အင်္ဂါရပ်များတွင် Winch, Light Net, Protective Net, Anti-Aspoforcft Lights, သေနတ်ထိန်သိမ်းခြင်း, ၎င်းသည်အမှန်တကယ်တိုက်ခိုက်ရေးစမ်းသပ်ခြင်းကိုခံယူပြီး၎င်း၏လမ်းဖောက်လုပ်မှုများကိုအသိအမှတ်ပြုသောကြောင့်၎င်းကိုနောက်ပိုင်းတွင်အရပ်ဘက်အသုံးပြုမှုကိုပြုလုပ်ခဲ့သည်။ ကုန်တင်သေတ္တာ၏အမြီး panel ကိုခေါက်နိုင်ပြီးနောက်တွင်ခေါက်ထားသည့်လှေကား 2 ခုရှိသည်။ မိုးနှင့်သဲများကိုကာကွယ်ရန်အတွက်ဖြုတ်တပ်နိုင်သောတာပေါ်လင်တိုင်တစ်ခုလည်းတပ်ဆင်ထားသည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | / |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | 6780 * 2300 * 2720 မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 7800kg |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 5830 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | ညွှန်ပြ, တစ်ခုတည်းအတန်း, လေအေးပေးစက် |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 3 ယောက် |
| တဘီး | 3190 + 1100mm |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | cummins b170 33 |
| ဂီယာအုံ | လက်စွဲ 5 မြန်နှုန်း |
| လွှဲပြောင်းမှု | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 2.5t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | 2.5t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 2.5t |
| တန့်ကား | 210L |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | leaf နွေ ဦး ရာသီ 9/13 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 11r18 (6 + 1) |
| bodywork configuration ကို | |
| ကုန်တင်သေတ္တာ | 3730 * 2070 * (600 + 600) မီလီမီတာ |
| engine | |
| engine | cummins b170 33 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 170 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားသုံး |
| မတရားနေှာ | 5.9L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 125kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 560n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 85km / h |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 1100mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 40 ° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 20 ° |
| ရှေ့ overhang | 1170 |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 780 |
| တဘီး | 1774mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 285mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| အတားအဆီးရှင်းလင်းရေးအမြင့် | 415mm |
| အခြား | |
| အခြား | မီးသတ်ဆေးကြောခြင်း, ယာဉ်ကိရိယာများ |













ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။