| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
This model is the chassis of the 'Hero Car' 25Y, which is the Category 4 chassis of the classic model EQ2082E6D two-and-a-half-ton diesel off-road vehicle.
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | အရှည်: 6005mm |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 7800kg |
| chassis configuration ကို | |
| တဘီး | 3190 + 1100mm |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | / |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲ 5 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 2.5t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | 2.5t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 2.5t |
| တန့်ကား | 160L |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | leaf နွေ ဦး ရာသီ 9/13 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 11r18 (6 + 1 ပစ္စည်းများ) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | ≥3700mm |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 1100mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 27 °° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 43 °° |
| ရှေ့ overhang | 1340 |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 770 |
| တဘီး | 1774mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 285mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| Slope Smalling စွမ်းရည် | 40% |
| အခြား | |
| အခြား | ယာဉ်ကိရိယာများ |






ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။