| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
ဤလက်သည်းခြေသည်း 'Bobcat' Off-Road Truck သည် 'Hero Truck' 25Y ၏ပြုပြင်မွမ်းမံခြင်းနှင့်အဆင့်မြှင့်တင်ထားသောဗားရှင်းဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီသည်စျေးကွက်နှင့်ပိုမိုနီးကပ်သော 0 ယ်လိုအားကို အခြေခံ. 0 ယ်ယူမှုအပေါ် အခြေခံ. လမ်းပေါ်ရှိ drop-head dump လုပ်ရပ်ကိုဖွင့်လှစ်ထားသည်။ ဤမော်တော်ယာဉ်အသစ်သည်မူရင်း၏သာလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်ကိုပင်ပိုမိုကြီးမားသောလုပ်ဆောင်နိုင်စွမ်းနှင့်စီမံမှုပြုလုပ်နိုင်သည်။
'Bobcat 'ခြောက်ဘတ်မောင်းနှင်သည့်လမ်းပေါ်ရှိ DIBR-ROND-DIPT TRUMT သည် Classic Model EQ2082E6D Two-A-A-A-A-A-A-A-A-A-A-A-A-Gund-Hear Dies-Long-Head Dies-Head-Head-Head-Long-Long-Head-Head-Head-Long-Head-Long-Head-Long-Head-Long-Heard Dies-Long-Head-Long-Hearm-Hearm-Head-Head-Head-Long-Hearm-Head-Long-Head-Long-Hearm-Long-Hearm-Hearm-Head-Head-Head-Head-Head-Long တက္ကစီသည်တစ်ပြိုင်နက်တည်းထိပ်တန်းတစ်တန်းနှင့်တက္ကစီတစ် 0 န်းကျင်တစ်ခွက်နှင့်တစ်ဝက်တက္ကစီကိုကျင့်သုံးပြီးအမြင်ကျယ်ပြန့်သောအမြင်ရှိသည်။ တူညီသောအရှည်, အင်အားကြီးမားသောလုပ်ဆောင်ချက်များ, 5 တန် 6 ဘီး drive အလင်းအမှိုက်ပုံးထရပ်ကားသည်သမားရိုးကျမီးထရပ်ကားထက် ပို. အစွမ်းထက်သည်။ 6 * 6 Split-Six-bix-wheel drive သည်ကြမ်းတမ်းသောလမ်းအပိုင်းများကိုမောင်းနှင်ရန်ခွင့်ပြုသည်။ အထူးလမ်းပန်းဆက်သွယ်ရေးကုန်ကြမ်းများ,
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | / |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | 6550 × 2510 × 2760mm |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 7800kg |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 6250 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | လေအေးပေးစက်နှင့်အတူပြားချပ်ချပ်ခေါင်း, တစ်နှစ်ခွဲတန်း |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | လူ 3 ယောက် |
| တဘီး | 3130 + 1065mm |
| ဘောင် | 860 * 232 (နှစ်ချက်အလွှာ) မီလီမီတာ |
| engine | cummins b170 33 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲ 5 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 2.5t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | 2.5t |
| နောက်ဘက်ရိုး | 2.5t |
| တန့်ကား | 160L |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | leaf နွေ ဦး ရာသီ 9/13 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 8.25R20 (10 + 1) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | Self-radloading ကွန်တိန်နာ 3900 × 2300 × 900mm |
| engine | |
| engine | cummins b170 33 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 170 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားသုံး |
| မတရားနေှာ | 5.9L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 125kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 560n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 87km / h |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 1000mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 25 ° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 23 ° |
| ရှေ့ overhang | 1390 |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 960 |
| တဘီး | 1680/1996 / 1996MM |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 280mm |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| Slope Smalling စွမ်းရည် | 40% |
| အခြား | |
| အခြား | ရေပုံးများ, ရေနံပုံးများ, မီးသတ်ဆေးကြောခြင်း, ယာဉ်ကိရိယာများ, Tarpaulin Poles |















ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။