| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
တရုတ်မော်တော်ကားကုမ္ပဏီသည်အစပိုင်းတွင်အစပိုင်းတွင်အဝေးပြေးလမ်းမကြီးဖြစ်သော EQ140 (25 လီ) ဟုခေါ်သောအဝေးပြေးလမ်းမကြီးယာဉ်မောင်းကိုတီထွင်ခဲ့ပြီးစစ်မြေပြင်ပေါ်ရှိအောင်မြင်မှုများစွာရရှိခဲ့ပြီးသူရဲကောင်းမော်တော်ယာဉ်ဟုခေါ်ဝေါ်ခဲ့သည်။
ကျွန်တော့်နိုင်ငံမှာစစ်တပ်အတွက်လုပ်တဲ့အစောပိုင်းစစ်ဘက်မွဲတဲ့လမ်းပြဖောက်ကားတွေအနေနဲ့ EQ2082 ဟာလမ်းပေါ်စွမ်းဆောင်ရည်ကိုထူးချွန်တဲ့နေရာမှာသာမကဘဲအမျိုးမျိုးသောပြုပြင်မွမ်းမံမှုအတွက်လိုက်ဖက်တဲ့ပါ 0 င်မှုလည်းရှိတယ်။ ဒီနှစ်ဆသော Truck Chassis ကို EQ2082 မှပြုပြင်သည်။ တက္ကစီ၏အရှည်ထိုင်ခုံနှစ်ခုအတန်းအထိတိုးချဲ့သည်။ နောက်ဘက်အတန်းကလူ 3 ယောက်ကိုနေရာချထားနိုင်ပါတယ်။ ၎င်းသည်လမ်းပေါ်ကယ်ဆယ်ရေးယာဉ်များ, လျှပ်စစ်အရေးပေါ်ပြုပြင်ရေးယာဉ်များနှင့်အခြားအထူးမော်တော်ယာဉ်များအလုပ်လုပ်ကိုင်ရန်အရေးတကြီးလိုအပ်သည့်အခြားအထူးမော်တော်ယာဉ်များကိုအလုပ်လုပ်ကိုင်ရန်လိုအပ်သည့်အခြားအထူးမော်တော်ယာဉ်များကိုပြုပြင်ရန်သင့်တော်သည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | 7850 * 2230 * 2670mm |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | ဦး ခေါင်း, နှစ်ဆအတန်း, လေအေးပေးစက် |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | 4 ~ 5 လူ |
| တဘီး | 3850 * 1350mm |
| ဘောင် | 860 * 232mm |
| engine | Yuchai YC6J220-50 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲ 8 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | အမြင့်နှင့်အနိမ့်ဂီယာ |
| Maebashi | 4.5t |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | ကေြး |
| နောက်ဘက်ရိုး | ကေြး |
| တန့်ကား | 210L |
| အဝန်း | 24V circuit system |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | အရွက်နွေ ဦး 10/10 |
| braking နည်းလမ်း | လေဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 12.00R20 (6 + 1) |
| bodywork configuration ကို | |
| ပြုပြင်မွမ်းမံအရွယ်အစား | ≥3700mm |
| engine | |
| engine | Yuchai YC6J220-50 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 220 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသားငါး |
| မတရားနေှာ | 6.494L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 162kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 800n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 95km / h |
| အခြား | |
| အခြား | ြဗမ် |










ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။