| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
အရပ်သား M50 DF Mengshi သည်မြင့်မားသောရွေ့လျားမှုအထူးကိုယ်ထည်ဖြစ်သည်။ ၎င်း၏သာလွန်သောလမ်းပေါ်စွမ်းဆောင်ရည်ကိုအထူးမော်တော်ယာဉ်များသို့ပြုပြင်နိုင်သည်။ သစ်တောများ, ရွှံ့များ, ကင်းလှည့်ယာဉ်များ,
ယာဉ်တွင်ရောင်ပြန်ဟပ်အင်္ကျီ, တာယာလီဗာ ( 13-15), နှစ်ဆစွန်းသောလိမ်ဖဲ့ခြင်း (16-15), နှစ်ဆအပြင်မြေ socket socket socket socket socket socket socket socket, differ, carn pliers, 5-ton Socket Worch, Carp Plies နှင့်ကားရပ်နားရန်,
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 4 * 4 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | 5320 * 2310 * 1950mm |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | / |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 6000kg |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 3450 ကီလိုဂရမ် (အလိုအလျောက်ဂီယာ 3580 ကီလိုဂရမ်) |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | ညွှန်ပြ, တစ်ခုတည်းအတန်း, လေအေးပေးစက် |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | 2 ယောက် |
| တဘီး | 3800mm |
| ဘောင် | လှေကားထစ်များသည်ရှေ့နှင့်နောက်ဘက်ပြန့်ပွားခြင်းနှင့်အတူ box-shapited longitudinal beam section |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | လက်စွဲစာအုပ် 5-speed (မြန်နှုန်း 6 မြန်နှုန်းရွေးချယ်မှု) |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | DT200 စက်မှုကွင်းဆက်အမျိုးအစား |
| Maebashi | 2.6t (အဓိကပြန်လည်ပြုပြင်ခြင်း i = 2.56, ဘီးကိုလျှော့ချခြင်း = 1.92) |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | / |
| နောက်ဘက်ရိုး | 3.4t (အဓိကလျှော့ချခြင်း i = 2.56, ဘီးလျှော့စက် * 1.92) |
| တန့်ကား | အဓိကနှင့်အရန် 70l / 57l |
| အဝန်း | 24V |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | ရှေ့ရပ်ဆိုင်းမှု - တည်ငြိမ်သော Hydraulic Shock Subsorbers နှင့်အတူလွတ်လပ်သောဆိုင်းထိန်းစနစ်စခန်းကိုတည်ငြိမ်သောဆိုင်းငံ့ထားခြင်း နောက်ဘက်ဆိုင်းထိန်းစနစ် - throus rods နှင့်အတူဟိုက်ဒရောလစ် Shock absorbers နှင့်အတူလွတ်လပ်သောဆိုင်းထိန်းစနစ် |
| braking နည်းလမ်း | 0 န်ဆောင်မှုဘရိတ်: ရှေ့နှင့်နောက်ဘက်ဟိုက်ဒရောလစ် disc brakes, Dual-circuit hydraulic braking system, ကားရပ်နားရန်နေရာ - ဗဟိုစည်ဘရိတ် (နောက်ဘက်ရိုး) |
| အဝတ်အစား | 305 / 80r18 tubeless rarie (4) |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | / |
| engine | |
| engine | DF cummins d4.0 ns6b195 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 195 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသား Vi |
| မတရားနေှာ | 4L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 4 |
| output ကိုပါဝါ | 143kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 730n.m |
| အရှိန် | 2400rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 120km / h |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 1200mm |
| အတားအဆီးရှင်းလင်းရေးအမြင့် | 400mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 45 °° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 35 °° |
| ရှေ့ overhang | 630mm |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 890mm |
| အချင်းလှည့် | 8.5m |
| တုတ်ကျင်းအကျယ် | 700mm |
| တည်ငြိမ်သောမြန်နှုန်း | 3km / h |
| လောင်စာ | ≤13.5l / 100km |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| Slope Smalling စွမ်းရည် | 40% |
| အခြား | |
| အခြား | / |















ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။