| ရရှိနိုင်မှုအခြေအနေ: | |
|---|---|
| အရေအတွက်: | |
{T3]} EQ5096MCTSS SURROUROR ORDROUROR RIFFETRETION FRIVETRETION FORDRED OFFRED CHASHIS ကို DF ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှုဖြင့်တီထွင်ခဲ့သည်။ ၎င်းသည်တပ်များကင်းလှည့်ခြင်း, ပြင်ပလေ့ကျင့်မှု, အရေးပေါ်ကယ်ဆယ်ရေးစသည်တို့အတွက်သင့်တော်သည်။ ယာဉ်သည်လမ်းပေါ်တွင်အလွန်ကောင်းမွန်ပြီး RAMP များ, တုတ်ကျင်းများ, အဓိကအားဖြင့်ခြေလျင်တပ်ရင်းအဖွဲ့၏လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှု, စစ်မြေပြင်ပစ္စည်းများထောက်ပံ့ရေး, စစ်မြေပြင်ပစ္စည်းများထောက်ပံ့ရေး, ပြဇာတ်ရုံဆေးကြောရေး, မိုဘိုင်းတိုက်ခိုက်ရေးအမိန့်,
ရာသီဥတုအခြေအနေ - အမြင့်ဆုံး≤ 5000m နှင့်သက်ဆိုင်သည်။ အခြားလိုအပ်ချက်များမှာ GJB1763 ၏ရာသီဥတုအခြေအနေနှင့်ကိုက်ညီမှုရှိသည့်စစ်ရေးအရယာဉ်မောင်းများပြုပြင်မွမ်းမံခြင်းအတွက်ရာသီဥတုပြောင်းလဲခြင်းလိုအပ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီသည်။ Bus Rainproof တံဆိပ်ခတ်ခြင်းကန့်သတ်ချက်များနှင့်စမ်းသပ်နည်းစံနှုန်းများ (qc / t 476-2007) ကိုရည်ညွှန်းသည် (qc / t 4766-2007) ကိုရည်ညွှန်းသည်။ (DF DF} DF}} {T3]} 013) နှင့်အညီကြည့်ရှုစစ်ဆေးသည်။
| အခြေခံသတင်းအချက်အလက် | |
| မောင်း | 6 * 6 |
| ဉီးတည်ချက် | လက်ဝဲတက် |
| chassis အရွယ်အစား | 7980 × 2490 × 2450mm |
| ယာဉ်အရွယ်အစား | / |
| စုစုပေါင်းအစုလိုက်အပြုံလိုက် | 15000kg |
| အလေးချိန်ထိန်းချုပ်ရန် | 5500 ကီလိုဂရမ် |
| chassis configuration ကို | |
| အငှားကား | အစွန်အဖျား, တစ်ခုတည်းအတန်း, တစ်ကိုယ်ရေ Row, Air အေးစက်, |
| ထိုင်ခုံအရေအတွက် | 2 ~ 3 လူ |
| တဘီး | 4600 + 1400mm |
| ဘောင် | မြင့်မားသောခွန်အားသံမဏိပြားများဖြင့်ပြုလုပ်ထားသောရှေ့နှင့်နောက်ဘက်ကြိုးနှင့်နောက်ဘက်နံရံများနှင့်အတူလှေကားထစ် frame |
| engine | DF cummins isde300 40 |
| ဂီယာအုံစည်းဝေးပွဲ | စက်မှုလက်စွဲ 6 မြန်နှုန်း |
| အမှုအခွင့်အလမ်းလွှဲပြောင်း | မြင့်မားသောအမြန်နှုန်း, အချိန်ပြည့် drive, အကြား 0 င်ရိုးကွဲပြားခြားနားသောသော့ခတ်ခြင်းနှင့်အတူ, သော့ခတ်ရန်အတင်းအကျပ်ခိုင်းစေနိုင်သည် |
| Maebashi | 5t အဆက်ပြတ်ခြင်း, ဂီယာအမျိုးအစားဘီးဘေးထွက်လျှော့ချရေး Transaxle |
| အလယ်ပိုင်းတံတား | 5t အဆက်ပြတ်ခြင်း, ဂီယာအမျိုးအစားဘီးဘေးထွက်လျှော့ချရေး Transaxle |
| နောက်ဘက်ရိုး | 5t အဆက်ပြတ်ခြင်း, ဂီယာအမျိုးအစားဘီးဘေးထွက်လျှော့ချရေး Transaxle |
| တန့်ကား | 150l + 60l |
| အဝန်း | 24V circuit system, dual 28v150A မီးစက် |
| ရပ်ဆိုင်းမှုစနစ် | Front: Double Levichness COMPING STICK SPRING STIFF ORDROUNT STICKBOY STIMPIND STICK ORTLING SPARDERLIND DRING SPANDERD BARD အလယ်အလတ် / နောက်ဘက် - နှစ်ဆအလိုယာလက်ညွတ်သောဆိုင်းငံ့ခြင်း, Variable Stiquidness Coil နွေ ဦး ရာသီ (150 မီလီမီတာကိုခုန်ချပါ), |
| braking နည်းလမ်း | dual-circuit လေထုဖိအားဘရိတ်ဘရိတ်စနစ်, 6s / 6M ABS; လေဖိအား disc ဘရိတ်, နောက်ဘက်ဝင်စွမ်းအင်သိုလှောင်ခန်းဘရိတ် |
| အဝတ်အစား | 365 / 80r20 (optional အတွင်းပိုင်းပံ့ပိုးမှု); 10.0-20 အုပ်စုခွဲ Aluminum Aluminum Aluminum Alloy အနားကွပ် |
| bodywork configuration ကို | |
| အထိပ် | / |
| engine | |
| engine | DF cummins isde300 40 |
| မြင်းတင်ကွင်း | 300 |
| ထုတ်လွှတ်ခြင်း | အမျိုးသား IV |
| မတရားနေှာ | 6.7L |
| ဆလင်ဒါအရေအတွက် | 6 |
| output ကိုပါဝါ | 221kw |
| အချစ်ဇာတ်လမ်း | 1100n.m |
| အရှိန် | 2500rpm |
| လောင်စာအမျိုးအစား | ဒီဇယ်လောင်စာ |
| စွမ်းဆောင်ရည် parameteters တွေကို | |
| အရှိန် | 120km / h |
| အတိမ်အနက်ကို wading | 1200mm |
| အတားအဆီးရှင်းလင်းရေးအမြင့် | 550mm |
| မြေပြင်ရှင်းလင်းရေး | 400mm |
| ချဉ်းကပ်ထောင့် | 45 °° |
| ထွက်ခွာထောင့် | 60 ဒီဂရီ |
| ရှေ့ overhang | 1050mm |
| နောက်ဘက်ရပ်ဆိုင်းမှု | 800mm |
| အချင်းလှည့် | 20 မီတာ |
| တုတ်ကျင်းအကျယ် | 750mm |
| တဘီး | 2100mm |
| တည်ငြိမ်သောအမြန်နှုန်း | ≤2.5km / h |
| ကျေနပ်မှု | 60% |
| ဘေးထွက်ဆင်ခြေလျှောမောင်း | 40% |
| မိုင်အကွာအဝေး | ≥600km |
| အခြား | |
| အခြား | / |














ပထမအဆင့် - ဝယ်ယူမှုလိုအပ်ချက်များကို ညှိနှိုင်းဆွေးနွေးရန်
သုံးစွဲသူများသည်၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များအားဖုန်း,
အဆင့် 2: အစီအစဉ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပါ
သင်၏လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီကုမ္ပဏီသည်သက်ဆိုင်ရာမော်ဒယ်များကိုအကြံပြုသို့မဟုတ်မော်တော်ယာဉ်ဖွဲ့စည်းမှုကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်လိမ့်မည်။
အဆင့်သုံး: စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပါ
ပါတီနှစ်ခုစလုံးသည်ယာဉ်ဝယ်ယူမှုနှင့်ရောင်းချမှုကန်ထရိုက်စာချုပ်ကိုလက်မှတ်ထိုးပြီးကန်ထရိုက်သိုက်ကိုကြိုတင်ငွေပေးချေသည်။
အဆင့် 4: ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ပါ
ထုတ်လုပ်မှုအစီအစဉ်များကိုထုတ်ပေးရန်နှင့်ထုတ်လုပ်မှုစီစဉ်ခြင်း။
အဆင့် 5: မော်တော်ယာဉ် ပြီးစီး
ယာဉ်သည်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်အော့ဖ်လိုင်းပါသည့်နောက်တွင်ကျန်ရှိသောယာဉ်ကိုငွေလက်ကျန်ကိုပေးဆောင်ရပါမည်။
အဆင့်ခြောက်: ထောက်ပံ့ပို့ဆောင်ရေးထွက်ခွာ
ဖောက်သည်များသည်စက်ရုံမှယာဉ်ကိုကောက်ယူနိုင်ပြီးသတ်မှတ်ထားသောတည်နေရာကိုပေးပို့ရန်စီစဉ်ရန်ကျွန်ုပ်တို့၏ကုမ္ပဏီနှင့်ညှိနှိုင်းနိုင်သည်။
အခြား :
1 ။ ကုမ္ပဏီအနေဖြင့်ဖောက်သည်များအားပို့ကုန်အကောက်ခွန်ကြေငြာချက်များဖြင့်ပေးနိုင်သည်။
2 ။ သင်၏စိုးရိမ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန်အပြီးတွင်အရောင်းအ 0 ယ်ဘူတာကိုပြီးပြည့်စုံအောင်လုပ်ပါ။